17*17*17. U opravdu velkého množství produktů nyní naleznete slevu 17%. Akce prodloužena do konce listopadu. Přejeme Vám příjemné nakupování bez stresu předvánočního shonu.

Sada blikaček na kolo Reelight CIO ReePower™

Kód: 003210
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Reelight
1 195 Kč / ks 988 Kč bez DPH
DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ

Přední a zadní světlo na kolo Reelight Cio nepotřebuje baterie jelikož využívá elektromagnetické indukce, kterou zajišťují rotující magnety ve výpletu kola. Kdykoli se kolo s blikačkami Reelight rozjede, svítí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečná noční jízda 

Přední a zadní bezbaterivé osvětlení Reelight Cio pro Vaší bezpečnou jízdu na kole po setmění 

Nová generace blikaček na kolo od dánského výrobce osvětlení Reelight. Podobně jako většina výrobků této firmy i tato světla s názvem Cio využívají ekologicky přátelského konceptu elektromagnetické indukce, kdy cyklista rozpohybováním jízdního kola vyrobí energii pro osvětlení. Moderní a velmi snadné řešení od Reelightu sbírá každoročně řadu ocenění. 

Sada světel na kolo obsahuje přední a zadní blikačku a dvojici magnetů podobných těm, které se používají pro snímání otáček pro tachometr. Blikačky se umísťují na levou stranu kola na přední a zadní vidlici a do obou kol se připevní malé magnety, tak aby probíhaly okolo blikaček. Při každém otočení kola a proběhnutí magnetu okolo světla toto zabliká, takže kdykoli se na svém kole rozjedete budete automaticky osvětlení v jakoukoli denní dobu a za jakéhokoli počasí. Blikačky Reelight CIO navíc disponují funkcí ReePower™, což znamená, že se jízdou nabijí a ikdyž zastavíte vydrží ještě několik minut blikat z uložené elektrické energie. 

Osvětlení bez starostí, kdykoli připraveno pracovat pro Vaší bezpečnost, to je sada bezbateriových světel Reelight Cio.

Doplňkové parametry

Kategorie: Světla na kolo
Technologie: Bezbateriový koncept
Provedení: Indukční diodová blikačka
Funkce: Blikání i pár minut po zastavení kola
Sada obsahuje: Přední a zadní světlo + 2 ks magnetů

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: