Zařadili jsme špičková elektrokola Haibike a hned pro vás máme mimořádnou nabídku. U vybraných kusů 30% sleva a pojištění zdarma.

Sada blikaček na kolo - Reelight SL220 Power BackUp

Kód: 002243
Tip
Neohodnoceno
Značka: Reelight
1 180 Kč / ks 975 Kč bez DPH
DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ

Revoluční bezbateriové blikačky na kolo Reelight SL220 jsou univerzální sadou bezpečnostních cyklistických světel pro většinu jízdních kol a to i s kotoučovými brzdami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bez baterií, bez námahy...

Revoluční bezbateriové blikačky Reelight s dvojitou sadou magnetů a kondenzátorem! Univerzální set pro všechny typy nábojů i pro kola s kotoučovou brzdou. 

Tyto blikačky, které ke své funkci nepotřebují baterie ani dynamo získaly při svém uvedení na trh zlato v kategorii cyklodoplňky na největším evropském veletrhu Eurobike. Model SL220 Power Backup je sestava dvou blikaček - přední a zadní, které se při každém rozjetí kola rozblikají a díky kondenzátoru blikají po dobu cca 2min. i po zastavení.

Blikačky jsou vhodné pro všechny typy jízdních kol, dokonce i s kotoučovou brzdou nebo s nestandardním nábojem. Standardní držák se upevňuje pod matici středu kol. Vždy 2 magnety se jednoduchým způsobem upevňují ve výpletech předního a zadního kola. Otáčením kola dochází k bezdotekové indukci. Indukce na rozdíl od přítlačného nebo nábojového dynama neklade prakticky žádný odpor. Kola se zcela volně otáčí bez jakéhokoli známky zátěže. Blikačky nemají vypínač (blikají při jízdě neustále) a z kola se nesundavají. Jsou velmi nenápadné a bez nářadí a dostatečného času je nelze sejmout.

Zajistěte si stálé osvětlení ze všech stran (zepředu, zezadu i z boku), přestaňte se starat o baterie, nenoste blikačky po kapsách, kdykoli sestoupíte z kola. O jednu starost méně. Jednou pro vždy - Reelight! 

Doplňkové parametry

Kategorie: Světla na kolo
Technologie: Bezbateriový koncept s kondezátorem
Provedení: Indukční diodová blikačka
Odolnost proti krádeži: Montáž na pevno, bez kabeláže
Funkce: Bliká při jízdě a několik minut i po zastavení kola

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: