Vážení zákazníci, do konce června probíhají sobotní prodeje v pražské prodejně 10:00 - 15:00. Využijte našich kolosobot k testování, poradenství, ke zvýhodněným cenám ale i k občerstvení kávou či zákuskem. Těšíme se na vás.

Reelight SL120 Power Backup - sada blikaček na kolo

Kód: 001215
Tip
Neohodnoceno
Značka: Reelight
1 195 Kč –16 %
Reelight SL120 Power Backup - sada blikaček na kolo
1 195 Kč –16 % 998 Kč / ks 825 Kč bez DPH
DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ

Revoluční světla na kolo od dánského producenta Reelight využívají elektromagnetické indukce a jsou tedy bezbateriové. Pouze díky otáčení kol v jejichž výpletech jsou umístěny magnety se generuje dostatek energie pro přední a zadní světlo, které i bliká pár minut po zastavení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bez baterií, bez námahy a ještě bezpečněji!

Revoluční osvětlení na kolo Reelight! Tyto blikačky, které ke své funkci nepotřebují baterie ani dynamo získaly zlato v kategorii cyklodoplňky na největším evropském veletrhu Eurobike 2008.

Každý cyklista by měl mít na paměti, že osvětlení je na kole zásadním a poviným vybavením vyplívajícím ze silničního zákona. A ačkoli nejraději jezdíte ve volné přírodě, může nastat situace, která Vás donutí k jízdě po silnici, kde je třeba dodržovat pravidla silničního provozu a dbát o svou bezpečnost. Dánská firma Reelight vyvinula v pravdě revoluční řešení pro cyklisty, které je trvalé a bez potřeby dalších investic a údržby.

Model SL120 Power Backup Compact je sestava dvou blikaček - přední a zadní, které se při každém rozjetí kola rozblikají a díky kondenzátoru blikají po dobu cca 2min. i po zastavení. Blikačky jsou vhodné pro všechny typy bicyklů s normálními náboji bez kotoučových brzd.

Standardní držák se upevňuje pod matici středu kol. Magnety se jednoduchým způsobem upevňují ve výpletech předního a zadního kola. Otáčením kola dochází k bezdotekové indukci. Indukce na rozdíl od přítlačného nebo nábojového dynama neklade prakticky žádný odpor. Kola se zcela volně otáčí bez jakéhokoli známky zátěže. Blikačky nemají vypínač (blikají při jízdě neustále) a z kola se nesundavají. Jsou velmi nenápadné a bez nářadí a dostatečného času je nelze sejmout. 
Tento typ blikaček Reelight nedosahuje sice takové svítivosti, aby si cyklista posvítil na cestu, ale bohatě postačí pro bezpečí v provozu. Kdykoli se kolo rozjede, tak je automaticky osvětleno. Jestliže Vás koncept indukčních bezbateriových světel zaujal, ale potřebovali byste plnohodnotná světla, tak vězte, že i taková Reelight umí. Sada velkých světel RL720 nebo RL721 bude jistě to co hledáte.
Zajistěte si stálé osvětlení ze všech stran (zepředu, zezadu i z boku), přestaňte se starat o baterie, nenoste blikačky po kapsách.
O jednu starost méně. Jednou pro vždy - Reelight! 

Doplňkové parametry

Kategorie: Světla na kolo
Technologie: Bezbateriový koncept s kondenzátorem
Provedení: Indukční diodová blikačka
Odolnost proti krádeži: Montáž na pevno, bez kabeláže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: