Vážení zákazníci, dovolujeme si vás pozvat na den elektrokol Haibike, který proběhne v sobotu 25.5. od 10 - 15 00 v pražské prodejně. Testování, pohoštění a individuální nabídky.

Reelight SL100 - sada blikaček na kolo

Kód: 001017
Tip
Neohodnoceno
Značka: Reelight
780 Kč / ks 645 Kč bez DPH
SKLADEM IHNED K ODBĚRU (55 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Přední a zadní světlo na kolo, které nepotřebuje baterie, jelikož generuje elektrickou energii pomocí elektromagnetické indukce z magnetů ve výpletech kola.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bez baterií a bez námahy!

Revoluční blikačky Reelight! Tyto blikačky, které ke své funkci nepotřebují baterie ani dynamo získaly zlato v kategorii cyklodoplňky na největším evropském veletrhu Eurobike 2008.


Zásadním a poviným vybavením každého jízdního kola je osvětlení. To by měl mít každý cyklista na paměti a to i přes to, že více jezdí ve volné přírodě. Vždy přijde úsek, kdy musí na silnici a stává se tak účastníkem silničního provozu, kde je třeba ctít pravidla bezpečnosti. Dánský výrobce světel na kolo Reelight přišel s revolučním řešením pro cyklisty, které je trvalé a bez dalších investic či údržby.

Model SL100 Flash je sestava dvou blikaček - přední a zadní, které se při každém rozjetí kola rozblikají a fungují pouze po dobu jízdy. Blikačky jsou vhodné pro všechny typy bicyklů s normálními náboji bez kotoučových brzd.  
 

Standardní držák se upevňuje pod matici nebo rychloupínák středu kol. Magnety se jednoduchým způsobem upevňují ve výpletech předního a zadního kola. Otáčením kola dochází k bezdotekové indukci. Indukce na rozdíl od přítlačného nebo nábojového dynama neklade prakticky žádný odpor. Kola se zcela volně otáčí bez jakéhokoli známky zátěže. Blikačky nemají vypínač (blikají při jízdě neustále) a z kola se nesundavají. Jsou velmi nenápadné a bez nářadí a dostatečného času je nelze sejmout. 
Tato cyklistická světla jsou bezpečnostním vybavením, tzn. cyklista je viditelný, ale pro svícení si na cestu temným hvozdem by svit těchto blikaček nestačil. Proto Reelight vyvinul i skutečně silná, plnohodnotná světla na kolo RL720 a RL721, která fungují na stejném principu, ale mají silnější a zdvojené magnety a velkou sběrnici a tudíž jsou schopny naindukovat více energie pro větší světla.
Zajistěte si stálé osvětlení ze všech stran (zepředu, zezadu i z boku), přestaňte se starat o baterie, nenoste blikačky po kapsách, kdykoli sestoupíte z kola. Naopak, kdykoli nasednete na Vaše kolo a rozjedete se, budete s Reelightem automaticky bezpečně osvětlení.
O jednu starost méně. Jednou pro vždy - Reelight!

Doplňkové parametry

Kategorie: Světla na kolo
Technologie: Bezbateriový koncept
Provedení: Indukční diodová blikačka
Odolnost proti krádeži: Montáž na pevno, bez kabeláže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: