Vážení zákazníci, do konce června probíhají sobotní prodeje v pražské prodejně 10:00 - 15:00. Využijte našich kolosobot k testování, poradenství, ke zvýhodněným cenám ale i k občerstvení kávou či zákuskem. Těšíme se na vás.

Baterie pro elektrokolo LiION 36V 17,5 Ah - Dolphin

Kód: 111350
Neohodnoceno
Značka: ElectroKit
14 500 Kč / ks 11 983 Kč bez DPH
DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ

Rezervní nosičová baterie pro elektrokoloLiION 36V 17,5Ah

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obří zásoba energie

Rezervní nosičová baterie pro elektrokola Dolphin LiION 36V 17,5Ah 

Nejrozšířenější typ baterií používaných na střední třídě elektrokol je s Lithium - iontovými články. S obrovským rozvojem elektrocyklistiky roste i poptávka po bateriích do elektrokol. Ve spolupráci s českou firmou nyní nabízíme lithiové baterie v několika kapacitách a dvou provedeních; nosičové (na zadní nosič elektrokola) a rámové ( na rám elektrokola). Koncept Li-ION je z hlediska historie nejprověřenější a často tento typ baterií nalezneme ve spotřební elektronice jako jsou notebooky, mobilní telefony nebo třeba v aku nářadí. Je to proto, že jsou LiION baterie spolehlivé, trvanlivé, nejméně náchylné na podbití, mají nízkou hmotnost a dlouhou životnost (600 - 800 nabíjecích cyklů).

Zadní nosičová Dolphin baterie k elektrokolu je určena pro vložení do zadního nosiče a má kapacitu 17,5Ah, což představuje přibližný dojezd 90 - 120 km samozřejmě v závislosti na zvoleném modu přípomoci, hmotnosti cyklisty, kadenci šlapání, síly příšlapu či profilu tratě, atd. V Citybikes nabízíme celou škálu kapacit těchto baterií, jak levnější 8,7Ah11,6Ah, 14,5Ah, tak tuto luxusní velkokapacitní 17,5Ah. Pokud se zvýší kapacita baterie a pasuje do stejného šuplíku nosiče na kole, není nutné předělávat systém elektrifikace kola. Baterie je jako vždy v nosiči uzamykatelná. Tento typ baterie je vhodný pro elektrifikovaná kola Elektrokitem III. a IV. a přestavbovou sadou se středovým motorem nebo například pro elektro kola Columbus Antilope a Kolos ve všech provedeních.

Jelikož se tyto baterie do elektrokol vyrábějí v ČR, získají jejich majitelé řadu výhod. Tuzemští výrobci používají pouze značkové Li-ION články LG, Samsung a Panasonic, které mají lepší charakteristiku, atak dosahují větší kapacity při menších rozměrech, čímž je zajištěna nižší hmotnost a větší výkon ve stejném obalu. Tyto baterie do elektrokol jsou pak snadněji servisovatelné, celkově trvanlivější a lze na jejich funkci poskytnout plnou dvouletou záruku.  

Pokud sháníte Li-ION baterii pro elektrokolo jiného typu máme pro Vás elegantní řešení. Díky zajištění lokální výroby v ČR nabízíme nyní výhodné repasování baterie do elektrokola. Obal a elektronika zůstává původní, vyměňuje se pouze svazek vnitřních článků a je možné i zvýšení kapacity Vaší baterie, což přinese delší dojezd elektrokola. Samozřejmostí je dvouletá záruka na repasovanou baterii a zajímavě zvýhodněná cena.

Více informací

Dolphin nosičová baterie pro elektrokolo 36V/17,5Ah 

Doba nabíjení: 6 h.
Hmotnost: 3,5 kg
Rozměry: 35 x 15 x 6 cm
Přibližný dojez elektrokola (s 250W elektromotorem): 90-120 km 

Další informace o bateriích na elektrokola, jejich parametrech, používání a provozních podmínkách se dozvíte v sekci O elektrokolech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: